Osiedle przy Oazie – etap 1

Osiedle domów szeregowych “Przy Oazie”

Osiedle „Przy Oazie”, jest to nowoczesny zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Osiedle jest usytuowane w Kórniku przy ul Wróblewskiego, nieopodal Centrum Rekreacji i Sportu – „Oaza”.

Nasza inwestycja stanowi idealne połączenie komfortu i uroku domu jednorodzinnego położonego w cichym pełnym zieleni otoczeniu, z bliskością centrum. Estetyka wykonania naszego osiedla stwarza przyjazne warunki mieszkaniowe i niepowtarzalny, spokojny klimat. Decydując się na zakup naszego domu można być pewnym rodzinnej atmosfery zarówno w domu jak i otaczającym go terenie. Każdy z mieszkańców niewątpliwie będzie się cieszył własnym urokliwym ogródkiem, z profesjonalnie zaprojektowaną oraz wykonaną zielenią, chodnikiem oraz tarasem. Strefę prywatności oraz poczucie bezpieczeństwa zapewni atrakcyjne ogrodzenie działki wyposażone w furtkę z domofonem, bezpośrednio przed którą znajdą się dwa miejsca parkingowe przylegające do lokalnej jezdni asfaltowej bezpośrednio przed posesją.

Nasza inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie nowoczesność, komfort a także energooszczędność. Domy zlokalizowane są w przyjaznej lokalizacji w niedalekiej odległości od szkół i sklepów oraz przystanku autobusowego. Dojazd samochodem do Poznania wynosi 15 minut.

Inwestycja realizowana jest w 2 etapach. W 1 etapie powstanie sześć domów w zabudowie szeregowej natomiast w 2 etapie 18 kolejnych domów. Finalnie osiedle „Przy Oazie” składać się będzie z 24 nowoczesnych domów jednorodzinnych w 4 szeregowcach po 6 domów.

Nasza inwestycja tworzona jest z najwyższej jakości nowoczesnych materiałów oraz technologii. Dbając o solidność wykonania kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość prowadzonych robót budowlanych. W naszych obiektach stosujemy m.in. ściany z bloczków silikatowych murowanych na cienkiej spoinie docieplone 20 cm warstwą styropianu, najnowocześniejszą wysokiej jakości stolarkę okienną, solidne stropy teriva docieplone kilkunastocentymetrową warstwą styropianu, natomiast dach zwieńczony jest najwyższej jakości dachówką ceramiczną ślicznie lśniącą w blasku słońca.

Oferowane przez nas domy z uwagi na zastosowanie najlepszych materiałów oraz wysokiej klasy wykonania są bardzo solidne, komfortowe a także energooszczędne. Przewidywane roczne koszty utrzymania domu są porównywalne z opłatami na utrzymanie mieszkania. Dodatkowym atutem osiedla „Przy Oazie” jest brak czynszu.

Nasze domy spełniają warunki programu MdM.

Interesuje cię atrakcyjna oferta wykończenia wnętrza? Przeczytaj koniecznie!

Ważne dokumenty:
CHARAKTERYSTYKA BUDYNKU I OTOCZENIA ORAZ STANDARD WYKOŃCZENIA ORAZ WYPOSAŻENIA BUDYNKÓW OSIEDLA PRZY OAZIE

Dostępność budynków:


Dostępne domy:

Nr działki powierzchnia działki powierzchnia lokalu dostępność rzuty dokumenty
846/11 312,9 m2 98 m2 sprzedane parter, piętro, usytuowanie  Broszura,Pozwolenie na budowę
846/12 187,2 m2 98 m2 sprzedane parter, piętro, usytuowanie Broszura,Pozwolenie na budowę
846/13 187,2 m2 98 m2 sprzedane parter, piętro, usytuowanie Broszura,Pozwolenie na budowę
846/14 187,2 m2 98 m2 sprzedane parter, piętro, usytuowanie Broszura,Pozwolenie na budowę
846/15 187,2 m2 98 m2 sprzedane parter, piętro, usytuowanie Broszura,Pozwolenie na budowę
846/16 288,3 m2 98 m2 sprzedane parter, piętro, usytuowanie Broszura,Pozwolenie na budowę

Zapraszamy do zapoznania się z Foto Dziennikiem z postępu prac


Nie zwlekaj! Pozostały ostatnie dwa domy w II etapie inwestycji

Osiedle przy Oazie! 

Zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z nami!